W zabieganym świecie, w którym rodzice mają naprawdę mało czasu na to, żeby świadomie, konsekwentnie i efektywnie spędzać czas z dziećmi w taki sposób, aby rozwijały się wszechstronnie i harmonijnie, Zabawy Fundamentalne są doskonałym programem, aby podpowiadać i prowadzić rodzica, opiekuna od zabawy do zabawy. Zabawa jest słowem kluczowym. Dzieci w zabawie liczą, uczą się mówić, rozdzielają role, trenują swoje emocje, trenują zachowania społeczne. Zabawy Fundamentalne podpowiadają jak świadomie budować różne kompetencje dziecka, jak wyostrzać i korzystać ze wszystkich zmysłów, jak uczyć bogatego słownictwa, jak uczyć liczenia, a wszystko to w sposób przyjemny, miły i taki, aby efektywnie przygotować dziecko do przyszłego życia.

Psycholog Anna Hryniewicz – współtwórca Zabaw Fundamentalnych.

Zabawy fundaMentalne to kompletny program wspomagania rozwoju dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Współpracując z dzieckiem, program wspomaga jego harmonijny i wszechstronny rozwój. Poprzez formę zabawy można w sposób mierzalny i ukierunkowany budować podwaliny zdolności i motywacji, które będą niezwykle istotne na etapie edukacji szkolnej. Program przeznaczony jest dla rodziców oraz opiekunów, którzy poprzez współpracę z dzieckiem chcą wspomagać jego harmonijny i wszechstronny rozwój.  Program pozwala Państwu budować stabilne i bogate fundamenty rozwoju malca w formie wspólnej zabawy!

SFERY ROZWOJU DZIECKA

Sfera językowa

Mówienie, czytanie, pisanie

Liczenie, mierzenie, granie