Pracuj z nami!

Żłobki i przedszkola to trampolina do sukcesu podopiecznych w dalszym życiu. Są ich pierwszym etapem edukacji i to, w jakim sposób się go poprowadzi, będzie miało dla nich duże znaczenie. Masz wykształcenie pedagogiczne lub jesteś w trakcie studiów? Szukamy właśnie Ciebie!

Nauczyciele, asystenci oraz opiekunki w żłobkach i przedszkolach kształtują fundamenty wychowania i dojrzałości szkolnych. Jeżeli czujesz, że to Twoja pasja i uwielbiasz przebywać z dziećmi, nie zwlekaj i zgłoś się do MegaMocnych! U nas możesz realizować się zawodowo i czerpać z pracy prawdziwą przyjemność, dostając jednocześnie wsparcie w stałym rozwoju i podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Swoim pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i satysfakcjonujące wynagrodzenie. Gwarantujemy prywatną opiekę medyczną, udział w programie lojalnościowym oraz kartę MultiSport. W MegaMocnych zapewniamy także jeden posiłek.
Aby poznać szczegóły dotyczące poszczególnych stanowisk wystarczy rozwinąć wybraną pozycje z poniższej listy:

Umowa o pracę

Wsparcie merytoryczne

Stabilne wynagrodzenie

Opieka medyczna

Awans zawodowy

Program lojalnościowy

Multisport

Domowe obiady

Miła atmosfera

Aktualne oferty pracy

Innowacyjne i nowoczesne Niepubliczne Żłobki i Przedszkola MegaMocni zapraszają do udziału w rekrutacji na stanowisko Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego.

Kto może wziąć udział w rekrutacji:
Każdy, kto patrzy na świat w wyjątkowy sposób. Każdy, kto wie, że opieka nad dzieckiem to szalenie trudne wyzwanie, które wymaga szczerości, otwartości, kreatywności i nieustanej aktywności. Wyzwanie do daje jednak ogrom satysfakcji, radości i spełnienia.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna),
• umiejętność pracy w zespole,
• aktywność, kreatywność,
• odpowiedzialność, zaangażowanie,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, społeczne,
• wysoka kultura osobista.

Obowiązki:
• opieka nad dziećmi,
• prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z obowiązującym programem nauczania,
• współpraca z rodzicami oraz nauczycielami,
• prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,
• czynny udział w działalności przedszkola,
• aktywny uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• satysfakcjonujące wynagrodzenia,
• wsparcie merytoryczne,
• możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
• prywatną opiekę medyczną,
• udział w programie lojalnościowym,
• udział w programie MultiSport,
• pyszne domowe obiady,
• przyjazną i miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@przedszkolemegamocni.pl
W temacie wiadomości: NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Innowacyjne i nowoczesne Niepubliczne Żłobki i Przedszkola MegaMocni zapraszają do udziału w rekrutacji na stanowisko Asystent Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego.

Każdy, kto patrzy na świat w wyjątkowy sposób. Każdy, kto wie, że opieka nad dzieckiem to szalenie trudne wyzwanie, które wymaga szczerości, otwartości, kreatywności i nieustanej aktywności. Wyzwanie to daje jednak daje ogrom satysfakcji, radości i spełnienia.

Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole
• aktywność, kreatywność, optymizm
• odpowiedzialność, samodzielność
• wysoka kultura osobista
• mile widziane jest wykształcenie wyższe pedagogiczne, oczywiście zapraszamy także studentów pedagogiki w trakcie nauki

Obowiązki:
• opieka nad dziećmi
• prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z obowiązującym programem nauczania
• współpraca z rodzicami oraz nauczycielami
• czynny udział w działalności przedszkola
• aktywny uczestnictwo w różnych formach doskonalenia zawodowego

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie - umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• satysfakcjonujące wynagrodzenia
• wsparcie merytoryczne
• możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
• prywatną opiekę medyczną
• udział w programie lojalnościowym
• udział w programie MultiSport
• pyszne domowe obiady
• przyjazną i miłą atmosferę

W temacie wiadomości: ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Innowacyjne i nowoczesne Niepubliczne Żłobki i Przedszkola MegaMocni zapraszają do udziału w rekrutacji na stanowisko Opiekun Dzieci w Żłobku.

Wymagania:
• aktywność, kreatywność, optymizm,
• odpowiedzialność, samodzielność,
• wysoka kultura osobista,
• wykształcenie wyższe pedagogiczne, mile widziane, oczywiście zapraszamy także studentów pedagogiki w trakcie nauki,
• mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3.

Obowiązki:
• czynny udział w działalności żłobka,

Oferujemy:

W temacie wiadomości: OPIEKUN DZIECI W ŻŁOBKU

to top button
Translate »