20 stycznia 2018

Przedszkola

Chcemy zapewnić Państwa pociechom jak najlepsze warunki do rozwoju. Nasze żłobki i przedszkola stawiają na wzbudzanie w podopiecznych zainteresowania sztuką, jak również szeroko pojętą nauką.

Chcemy wspierać rozwijanie różnych uzdolnień maluchów przez aktywizowanie ich w procesie odbioru sztuki oraz samodzielnego poznawania otaczającego je świata. W żłobkach i przedszkolach MegaMocni organizujemy w tym celu różnorodne zajęcia, wykłady oraz warsztaty, który przebierają m.in. formę atrakcyjnego, naukowego show.

Kluczowym aspektem naszych działań jest ponadto profilaktyka logopedyczna oraz terapia dzieci z wadami wymowy.

MegaMocni Zaspa

Chcieliśmy dać najmłodszym mieszkańcom Gdańska możliwość nieograniczonego rozwoju uzdolnień artystycznych, wzbudzając w nich zainteresowanie szeroko pojętą sztuką, kształtując umiejętność jej odbioru, a także zachęcając do aktywnej twórczości zarówno plastycznej, jak również muzycznej czy dramatycznej.
Z tą myślą powstało nasze pierwsze niepubliczne przedszkole i prywatny żłobek na Zaspie.
Zarówno w tej, jak i w kolejnych otwieranych przez nas placówkach, skupiamy się również na pracy z dziećmi z wadami wymowy, a u pozostałych podopiecznych prowadzimy profilaktykę logopedyczną. Nad postępami Państwa pociech pracuje nasza wyspecjalizowana kadra, stosująca sprawdzony program nauczania.

MegaMocni Chełm

Zachęceni sukcesem pierwszej placówki na Zaspie otworzyliśmy nasz żłobek i przedszkole w kolejnym miejscu – w dzielnicy Chełm. Doskonale wyposażone, 70 metrowe sale, w których nad dziećmi czuwa wykwalifikowany personel, to wyznacznik nowych standardów opiekuńczo-edukacyjnych. Uzupełnione o własną kuchnię, przestronny taras i salę gimnastyczną czynią z tego żłobka i przedszkola idealne miejsce do rozwoju!

MegaMocni Stogi

Od maja 2016 roku swoje funkcjonowanie rozpoczął żłobek i przedszkole MegaMocni Koga na Stogach. Wygodny dojazd i jednocześnie ustronna – cicha i spokojna lokalizacja to atuty tej placówki prowadzonej w nowoczesnym biurowcu Koga.

MegaMocni Suchanino

Nasze czwarte niepubliczne przedszkole powstało na Suchaninie. Jest to dla nas wyjątkowa placówka, ponieważ jest ona w pełni przystosowana do opieki także nad podopiecznymi wymagającymi szczególnego zaangażowania ze strony opiekunów – dziećmi przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi. Nowoczesne wnętrza, wykwalifikowana kadra oraz stosowany przez MegaMocni program wspierają rozwój Państwa dzieci!

MegaMocni Strzyża

MegaMocni Strzyża to nasza piąta placówka uruchomiona w październiku 2018 roku. MegaMocni Strzyża to 4 nowoczesne sale dostosowane do możliwości i wymagań dzieci. W każdej towarzyszyć będzie Państwa Dziecku wykwalifikowana i przede wszystkim troskliwa kadra.
W ramach codziennych zajęć zapewniamy dzieciom szereg interesujących propozycji – rytmika, język angielski, zajęcia plastyczne, zajęcia motoryki małej. Raz w miesiącu proponujemy naszym wychowankom udział w Dogoterapii, a w grupie przedszkolnej Kuchcikowo, Laboratorium oraz zajęcia z Robotyki.