20 stycznia 2018

Przedszkola

Chcemy zapewnić Państwa pociechom jak najlepsze warunki do rozwoju. Nasze żłobki i przedszkola stawiają na wzbudzanie w podopiecznych zainteresowania sztuką, jak również szeroko pojętą nauką.

Chcemy wspierać rozwijanie różnych uzdolnień maluchów przez aktywizowanie ich w procesie odbioru sztuki oraz samodzielnego poznawania otaczającego je świata. W żłobkach i przedszkolach MegaMocni organizujemy w tym celu różnorodne zajęcia, wykłady oraz warsztaty, który przebierają m.in. formę atrakcyjnego, naukowego show.

Kluczowym aspektem naszych działań jest ponadto profilaktyka logopedyczna oraz terapia dzieci z wadami wymowy.

W żłobkach i przedszkolach MegaMocni realizujemy podstawę programową MEN oraz międzynarodowy program „Klucz do uczenia się”. Od października 2017 roku realizujemy ponadto nastawiony na wszechstronny rozwój maluchów projekt „MegaMocne Przedszkolaki”. Jest to projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, dzięki któremu Państwa dzieci mogą BEZPŁATNIE brać udział w wyjątkowych zajęciach dodatkowych:

Zajęcia oparte na zabawie specjalnymi zestawami klocków LEGO, które uwielbiają zarówno chłopcy, jak i dziewczynki! Robotyka w naszych przedszkolach to rozwijanie u najmłodszych logicznego i przede wszystkim kreatywnego myślenia poprzez pokazywanie bardziej zaawansowanych rozwiązań za pomocą konstrukcji z klocków.

Dzieci są niezwykle ciekawe świata, a nic tak przecież nie zachęca do poznawania otoczenia oraz różnych zjawisk przyrodniczych jak eksperymenty! Przedszkola MegaMocni umożliwiają małym badaczom samodzielne przeprowadzanie doświadczeń laboratoryjnych – pod okiem profesjonalistów oraz z wykorzystaniem bezpiecznych dla nich narzędzi. Poprzez zabawę rozszyfrowujemy prawa fizyki, chemii czy matematyki, rozwiązując kolejne zagadki i tajemnice otaczającego nas świata. Wykonując nieskomplikowane doświadczenia chcemy poszerzać wiedzę maluchów i zaszczepić w nich zainteresowanie naukami ścisłymi.

W procesie kształtowania mowy najważniejszą rolę odgrywają oczywiście rodzice dziecka i jego najbliższe otoczenie. Aby wesprzeć Państwa także w tym aspekcie, nasze przedszkola przeprowadzają zabawy logopedyczne mające na celu stymulację rozwoju aparatu mowy oraz zapobieganie zaburzeniom. Wspólne zabawy dźwiękonaśladowcze czy śpiewanie piosenek z wykwalifikowanym logopedą wspiera również ogólny rozwój maluchów, a także ich osiągnięcia w nauce.

MegaMocni Strzyża

MegaMocni Strzyża to nasza nowa placówka! Uruchomiona zostanie we wrześniu 2018 roku! Po więcej szczegółów zapraszamy wkrótce oraz na www.megamocnistrzyza.pl

MegaMocni Zaspa

Chcieliśmy dać najmłodszym mieszkańcom Gdańska możliwość nieograniczonego rozwoju uzdolnień artystycznych, wzbudzając w nich zainteresowanie szeroko pojętą sztuką, kształtując umiejętność jej odbioru, a także zachęcając do aktywnej twórczości zarówno plastycznej, jak również muzycznej czy dramatycznej.
Z tą myślą powstało nasze pierwsze niepubliczne przedszkole i prywatny żłobek na Zaspie.
Zarówno w tej, jak i w kolejnych otwieranych przez nas placówkach, skupiamy się również na pracy z dziećmi z wadami wymowy, a u pozostałych podopiecznych prowadzimy profilaktykę logopedyczną. Nad postępami Państwa pociech pracuje nasza wyspecjalizowana kadra, stosująca sprawdzony program nauczania.

MegaMocni Chełm

Zachęceni sukcesem pierwszej placówki na Zaspie otworzyliśmy nasz żłobek i przedszkole w kolejnym miejscu – w dzielnicy Chełm. Doskonale wyposażone, 70 metrowe sale, w których nad dziećmi czuwa wykwalifikowany personel, to wyznacznik nowych standardów opiekuńczo-edukacyjnych. Uzupełnione o własną kuchnię, przestronny taras i salę gimnastyczną czynią z tego żłobka i przedszkola idealne miejsce do rozwoju!

MegaMocni Stogi

Od maja 2016 roku swoje funkcjonowanie rozpoczął żłobek i przedszkole MegaMocni Koga na Stogach. Wygodny dojazd i jednocześnie ustronna – cicha i spokojna lokalizacja to atuty tej placówki prowadzonej w nowoczesnym biurowcu Koga.

MegaMocni Suchanino

Nasze czwarte niepubliczne przedszkole powstało na Suchaninie. Jest to dla nas wyjątkowa placówka, ponieważ jest ona w pełni przystosowana do opieki także nad podopiecznymi wymagającymi szczególnego zaangażowania ze strony opiekunów – dziećmi przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi. Nowoczesne wnętrza, wykwalifikowana kadra oraz stosowany przez MegaMocni program wspierają rozwój Państwa dzieci!